Сумка для ноутбука. Основне відділення, відділення для ноутбука з м'яким ущільнювачем, одна зовнішня кишеня на блискавці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиуретан |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 12,7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Лазерне гравіювання |
| Для ноутбука з діагоналлю | 17" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 12 шт |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 41 х 11 х 31 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 1 352 ₴
- Минимальный заказ: 20 шт.




