Рулетка - брелок, 2 метри, пластиковий корпус, стальна стрічка, зручний металевий карабін.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 7 кг |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, смоляна наліпка |
| Цвет | Черно-белый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Материал | Пластик |
| Метраж | 2 м |
| Підрозділ у каталозі | Рулетки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Размер | 4.9 х 4.9 х 1.8 см |
| Розмір ящика | 24,5 х 14,5 х 37,5 см |
| Пол | Унисекс |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴
- Минимальный заказ: 50 шт.


