Термопляшка з подвійною стінкою з нержавіючої сталі, покриття софт-тач, кришка герметична. Кришку можна мити в посудомийній машині. Корпус мити тільки вручну щоб не пошкодити кольорове покриття. Підтримує температуру до двадцяти годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размер | Висота 24.4 см, діаметр 6.6 см |
| Розмір ящика | 45,5 х 31 х 28 см |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Група нанесення | Гравіювання та УФ друк |
| Вага ящика | 8,3 кг |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| ТМ | Discover |
| Група Кольорів | Жовтий |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Покрытие | софт-тач |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴
- Минимальный заказ: 20 шт.









