Термос з нержавіючої сталі, обєм 600 мл, кришка з герметичним клапаном. Кришку можна мити в посудомийній машині. Корпус мити тільки вручну щоб не пошкодити кольорове покриття. Корпус вкритий глянцевим кольоровим покриттям. Підтримує температуру до 24 годин. Упаковка: індивідуальна чорна коробка та полієтиленовий пакет. Розмір термоса 28,5Х7,5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.6 мл |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размер | Висота 28,5 см, діаметр 7,8 см |
| Розмір ящика | 50 х 37,5 х 31,5 см |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Вага ящика | 10 кг |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| ТМ | Discover |
| Група Кольорів | Чорний |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Покрытие | глянцеве кольорове покриття |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴



