Лаконічний сучасний дизайн. Зручна конструкція для наповнення води. Не створює стороннього шуму. Має додатковий режим яскравого, кольорового підсвічування. Робоча напруга: DC5.0V. Робочий струм: 200-450 mA. Живлення: 1.0 - 2.25 W. Кількість води для розпилення: 30 ml - 50 ml/h.
Матеріал: ABS/PP/апаратні/електронні деталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Размер | 78 x78 x145 мм |
| Розмір ящика | 50 х 41,5 х 32,4 см |
| Підрозділ у каталозі | Зволожувачі повітря |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Вага ящика | 15,1 кг |
| Кількість у ящику | 60 шт |
| ТМ | Teg |
| Група Кольорів | Білий |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
Информация для заказа
- Цена: 472 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.





