Мультитул на 9 функцій з фіксатором елементів, що відкриваються, у чохлі з нейлону (розмір в закритому стані 10,5Х4 см.)
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага ящика | 13.7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Цвет | Черный |
| Кількість у ящику | 48 шт |
| Материал | Металл |
| Підрозділ у каталозі | Мультитули |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Размер | 10,5 см х 4 см в закритому стані |
| Розмір ящика | 30 х 28,5 х 31,5 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 630,17 ₴






