Лаконічний сучасний дизайн. Зручна конструкція для наповнення води, прозора колба. Не створює стороннього шуму. Має додатковий режим яскравого підсвічування. Вхідна напруга: DC5V. Живлення: 1.0 - 2.25 W. Кількість води для розпилення: 30 ml - 50 ml/h. Матеріал: ABS/PP/PC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Размер | 95 x 95 x129 мм |
| Розмір ящика | 50,5 х 40,8 х 42 см |
| Підрозділ у каталозі | Зволожувачі повітря |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Вага ящика | 19,1 кг |
| Кількість у ящику | 60 шт |
| ТМ | Teg |
| Група Кольорів | Білий |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
Информация для заказа
- Цена: 573 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.





