Сумка IVONA, джут 350 г(м2), 40х15х35 см під нанесення зображення
180 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 50S800160
Сумки з екоматеріалів - це актуальний і модний тренд! Джут, який використовується для виготовлення сумки, не завдає шкоди навколишньому середовищу ні при виготовленні, ні при утилізації.
Сумка з джуту універсальна і багаторазова, вона досить легка, і її зручно носити з собою. Усередині сумки водовідштовхувальна ламінація, яка ще й допомагає тримати форму. Так що можна заповнити сумку всім необхідним і не боятися, що вона порветься або розтягнеться. Матеріал сумки має природне забарвлення, довговічний, не вигоряє на сонці і стійкий до зношування.
Використовуйте джутові сумки як маркетинговий інструмент. Брендовані вироби можна піднести в подарунок клієнтам або використовувати як доповнення до подарунка. Сумки забезпечать додаткову рекламу, коли клієнти будуть використовувати їх в людних місцях.
Нанесення логотипу методом DTF друку, Мінімальний тираж від 20 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Джут |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 1 |
| Ергономічні ручки | Так |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 15 мм |
- Ціна: 180 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.







